بیوگرافیمیک میل Meek Mill 1

رابرت ریمیک ویلیامز ( زاده 6 مه 1987)، که با نام حرفه ای و مستعار میک میل Meek Mill شناخته می شود، یک رپر آمریکایی است. در مقاله زیر بیوگرافی و زندگینامه میک میل این رپر مشهور سیاه پوست آمریکایی را می خوانید.

 

بیوگرافی و زندگینامه میک میل رپر آمریکایی

او که بزرگ شده فیلادلفیا است، فعالیت موسیقی خود را به عنوان یک رپر منتقد شروع کرد و بعد از آن یک گروه رپ کوچک را به نام «Bloodhoundz» تشکیل داد. در سال 2008، رپر آتنانتایی T.I.  اولین آلبوم میک میل را به عنوان اولین معامله با وی  امضا کرد. در فوریه 2011، پس از ترک Grand Hustle Records، میل سپس با گروه موسیقی  Maybach متعلق به رپر اهل میامی ریک راس (MMG)  شروع به همکاری نمود. اولین آلبوم میل به نام Dream and Nightmares، در سال 2012 و با سرمایه گذاری  MMG و کمپانی برادران وارنر منتشر شد. این آلبوم در رتبه دوم در Billboard 200  ایالات متحده منتشر شد.

بیوگرافی و زندگینامه میک میل

تولد: 6 می 1987

ملیت: آمریکایی

علت شهرت : خواننده هیپ هاپ

سن: 31 سال

متولد: فیلادلفیا جنوبی، فیلادلفیا، پنسیلوانیا، ایالات متحده

معروف به عنوان هنرمند هیپ هاپ

قد: 1.88 متر

شهر، ایالت، استانها و مناطق: پنسیلوانیا

ارزش خالص دارایی : 12.8 میلیون دلار در تاریخ 15 مارس 2017

میک میل Meek Mill 5

کودکی میک میل Meek Mill

پس از مرگ پدرش، میک در جستجوی زندگی بهتر به  همراه با مادر و خواهرش به فیلادلفیا شمالی رفت. آنها یک آپارتمان سه خوابه اجاره کردند که به سختی توانستند هزینه آن را بپردازند کنند و به منظور پایان دادن به این زندگی مادرش موهایشان را تراشید و کوتاه کرد و هر روز از فروشگاه ها دزدی می کرد.

در طول دوران کودکی، میک کین کودکی خجالتی و آرام بود و او مادرش را می دید که بسیاری از مشکلات را برای حمایت از خانواده اش مراقبت می کند. با این حال، کم کم او به یکی از دوستان بسیار نزدیک پدرش، که اتفاقا دی جی مشهوری در موسیقی زیرزمینی فیلادلفیا بود آشنا بود. او اغلب او را همراهی می کرد و به شدت تحت تأثیر خونی بود که موسیقی به رگ هایش وارد می شد و زمانی که او شروع به فکر کردن به حرفه ای در موسیقی کرد.

میلز در زمینه رپ زیر زمینی فعال بود و در شبها بر روی شعرهایش کار می کرد. گروه Bloodhoundz زمانی تشکیل شد که او و دو نفر از بهترین دوستانش با هم متحد شدند و شروع به رایت کردن آهنگ های خود در سی دی کردند و رویاهای خود را از طریق رپ و آهنگ های نوجوانی زنده نگه داشتند.

میک میل Meek Mill 3

حرفه میک میل Meek Mill

تجربه اولیه او در مبارزات رپری باعث شد که مایک میلز محبوب شود و چشم های بسیاری از صنایع موسیقی را جذب کرد. یکی از آنها T.I بود، که به شدت تحت تاثیر قرار  میکس تیپ های سولو و انفرادی میک میل به نام Meek ‘Real Me’، ‘Real Me 2’ و ‘Flamers’ شد. T.I.، رئیسGrand Hustle Records  به میک پیشنهاد داد تا دومین میکس تیپ خود را با نام  “Flamers 2: Hottest in Tha City” ارائه دهد. اما ارتباط آنها هرگز در ابتدا موفقیتی نداشت، زیرا هر دو رپر خود را در مشکلات قانونی یافتند، که این معامله را به تأخیر انداخت.

بزرگترین صحنه نمایش رپ آمریکایی، Rick Ross، او را از طریق اجرای mixtapes شناخت و او را برای گروه موسیقی خود Mayback Music Group انتخاب کرد و این انجمن باعث شد تا میک بتواند دو تک آهنگ “Ima Boss” و ” Tupac Back “برای آلبوم شرکت Self Made Vol. 1 ‘ Meek  بیرون دهد فرصتی عالی بود برای اینکه ثابت کند که دارای استعداد جدی است.

سری 3  نسخه ای Mixtape سری “Dreamchasers” تبدیل به یک سخنرانی از شهر و دومین سری از سری Dreamchasers Vol. 2 ‘تبدیل شد نوار بارگیری بارگیری همه بار بارگیری شده است. همه این موفقیت ها موجب شد که مایک برای اولین بار در سال 2012 اولین آلبوم استودیویی “رویاها و کابوس ها” را منتشر کند که در ابتدا تحسین آشکار را به دست آورد، اما در نهایت سه سال بعد از آن موفق به کسب گواهی طلایی شد.

 

زندگی شخصی میک میل Meek Mill

مینک میلز در اوایل سال 2015 به محض خروج از زندان به دلیل نقض آزادی مشروط رابطه خود را با نیکی مینانژ Nicki Minaj شروع کرد و او در همان سال همراه او در تور جهانی خود هم همراهی کرد.

رپر های آمریکایی به خاطر فلاکت هایی که از زمان به زمان می برند کاملا شناخته شده اند. Meek نیز سهمی از آن را دارد. در طول دوران حرفه ای او با رپرهای شاخی مانند کاسیدی، دریک، The Game، Beanie Siegel، کندریک لامار و فیفتی سنت کل کل داشته است.

بیشتر بخوانید:

آلبوم بعد از زندان میک میل

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر