About Us

با سلام خدمت شما دوست عزیز، حضور شما مایه افتخار ماست.

شرکت ویبو وب داتکام(WiboWeb.com) در سال 2017 رسما فعالیت خودش رو آغاز کرد و فعالیت این سایت برپایه صداقت و روشنفکری و کمک به تمام انسان ها بنا شده، ممکن هست در ادامه مسیر دوستانی علاقمند به همکاری با این تیم باشند و ممکن هم هست خدای نکرده عده ای از شما عزیزان از صراحت گفتار و صداقت موجود در نوشته های سایت خوشتون نیاد و مارو تنها بذارید. ما هردو رو به فال نیک میگیریم و برای تک تک شما عزیزان ارزوی موفقیت داریم.

سعی فعلی تیم بر این هست که در زمینه موسیقی و هنر فعالیت داشته باشه.

شما در صورتی که هنری دارید که به آن کم لطفی شده یا محصولی برای فروش دارید که خاصه، میتونید اون رو با فرم تماس با ما شرکت، با ما در میون بذارید، شاید هم تقاضای خدمت دیگری از جانب ما مثل طراحی یا برنامه نویسی دارید که اون رو هم میتونید در صفحه مربوطه با ما در میون بذارید.

راجب نوشته های سایت هم هرکدام از نویسنده ها مسئولیت نوشته خودشون رو بر عهده گرفته اند و در صورت خطا یا اشتباهی لطفا اون رو با فرم تماسی که در بالا ذکر شد با ما در میون بذارید تا تصحیح بشه.

این سایت وابسته یا همبسته به هیچ سازمان یا ارگان سیاسی یا مذهبی ای نیست و اگر این امر اتفاق بیوفته همینجا نام اون سازمان ها آورده می شه، چون ما میخواهیم شفافیت عمل خودمون رو خدمت شما عزیزانی که به ما لطف داشتید همیشه اثبات کنیم.

با ارزوی آینده ای پر از شادی برای شما

تیم ویبو وب دات کام

نماد اعتماد یکی دیگر از پروژه های موجود.

به بالای صفحه بردن